Переводка і мода

Переводка і мода

Переводка і мода
Переводну татуировку ви пов’язуєте з іграми із вашого дитинства? Не обов’язково! Сьогодні, смывающиеся татуировки з’являються на фестивалях моди, навіть у Діора! Деякий час тому Діор випустив серію золотих і срібних переводних татуировок. Вони чудово виглядали на моделях і повністю замінювали справжнє татуювання та ювелірні вироби. Красиві візерунки, замість коралів і перстенів, прикрашали не тільки руки і плечі, а також шиї та пальці. Та переводная татуировка коштувала 120$. 

Її треба тільки намочити. А якщо вам набридне — змити. Це відмінний варіант для тих, хто остерігається справжнього татуювання. Переводная татуировка не болюча та безпечнa. Крім того, справжнє татуювання носитимемо протягом цілого життя. Наклейки можна змінити. Інший малюнок ви можете вибрати на дискотеку, інший — на пляж.

Сьогодні модними знову стали яскраві фарби і чіткі візерунки. Тому, переводная татуировка вживають не тільки підлітки. Її використовують блогери, моделі, дизайнери, модельєри. 

Крім того, деякі друкарні роблять смывающиеся татуировки відповідно до вибраних взірців. Такі татуювання виробляються у великих кількостях, в мільйонах екземплярів. Бренди використовують  їх як рекламні сувеніри,  додаючи до газет або роздаючи на промо-акціях.  Переводная татуировка також використовується на відкритті ресторанів, маскарадах, дівич-вечорах. 

Зараз в деяких друкарнях можна заказати татуювання, підготовлене за вашим власним дизайном.

переводка

Autor: www.przyklejka.pro
Źródło: www.przyklejka.pro

Користуються ними модельєри, а також люди театру, яким легше зробити татуювання, ніж малювати на тілі актора. Переводки з’являються навіть у фільмах! Найкраще те, що ці прикраси для всіх. Від дітей до літніх людей. Їм переводная татуировка нагадує дитинство і татуювання, доданe до жувальної гумки. 

В свою чергу, діти батьків, які мають реальні татуювання, часто хочуть мати той же шаблон. І можуть, завдяки переводкам. Ті які люблять моду, можуть виділитися з натовпу і відчувати себе особливим і без татуювання на все життя.

Завдяки широкому вибору версій таке татуювання може бути цікавим для всієї родини. Передусім треба разом вибрати переводную татуировку, пізніше разом її наклеїти.

Чи мода на переводку доведе до того, що люди не будуть робити собі справжнього татуювання? Напевно, нi. Але, безумовно, переводная татуировка для одного нагадає смак дитинства, a іншому дасть відчуття унікальності. Переводка може замінити коштовності, прикрасити тіло чудовими кольорами. 

Дійсно, варто спробувати хоча б один раз!

admin